Punks,Rockers,Metalheads
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in    

 

 The Devil's story(From the beginning till now-parodija)

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Devil
Admin
Devil


Posts : 91
Join date : 2013-01-29
Location : Macedonia

The Devil's story(From the beginning till now-parodija) Empty
PostSubject: The Devil's story(From the beginning till now-parodija)   The Devil's story(From the beginning till now-parodija) I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 5:36 pm

za 7 brda
Iza 7 mora
Iza 7 jezera
i 7 okeana ziveo je jedan covekoliko majmun zvani Igor.
Jednog dana dok je Igor cistio medjunozje picajzle skeletom od riba palo mu je na pamet da udara glavom o stenu .. dum dum dum dum i tu stvar je nazvao
"ritam"
Nastavite ... Very Happy
Back to top Go down
https://prim.forumotion.com
Murdoc

Murdoc


Posts : 1
Join date : 2013-01-29
Age : 31
Location : Mrtav pijan lezim kraj sanka

The Devil's story(From the beginning till now-parodija) Empty
PostSubject: Re: The Devil's story(From the beginning till now-parodija)   The Devil's story(From the beginning till now-parodija) I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 5:39 pm

Eto i moj doprinos
...taj ritam je privukao obliznju skvo koja je timareci svoga muzjaka uz milozvuke Mise Kovaca shvatila da joj taj ritam pokrece kukove i od gaca pravi mocvaru. Te veceri skvo je otisla Igoru i stupila s njime u divlji koitus dok je Igor divljacki lupao glavom o stijenu ubrzavajuci ritam. Prodjose tako brojna pokoljenja,prodjose mnoge kuge,gladi,saborski zastupnici i na mali brdoviti komad zemlje naselila se jedna nacija. Dio nacije slusao je Mileta Kitica,Misu Kovaca dok je drugi dio drzao se starih im tekovina udarajuci glavom o stijenu. Prodje tu jos nekoliko pokoljenja i jedan mladi muzjak odrezo komad drveta i zaveza setoro pertli koje je ukrao sa Dr.Martens cizama i krenuo lupati pizdarije,kada je vidio da se uklapa uz vjeciti zov nacinjen udaranjem lubanje o kamen shvatio je da je na pragu pravoga otkrivenja i odlucio uzeti jos jedan komad drveta i zavezati cetiri zice s kojima je prije toga udavio mamuta da si napravi Pimp kaput i njih zavezao na drvo.Tada se odlucio pronaci jos nekoliko najblizih prijatelja sa kojima bi konzumirao ovdasnje skvo uz litre alkoholnih pica i smrcuci kokain sa jeftinih placenih skvo koje je ostavljao u nastambi za parking tadasnjeg prijevoza. Naravno zena kad je vidjela sto se radi popizdila je i pocela ga gadjat tanjurima i prijetit mu da ce ostati bez testisa na nasilan nacin. Mladi potomak Igorov otisao je tada u svijet pronaci nacin kako da drugima priblizi divotu njegovih obicaja i da nastavi sa hobijem usmrkavanja kokaina sa jeftinih mrtvih skvo. Na kraju racija je uletila u stan dok je gospodin tovario 5 jefinih pripadnica tamnoputog plemena koje je platio ni manje ni vise nego 4 kg bakra koje je ukrao iz lokalne trafo stanice. Jebiga dragi moji,nije rokenrol ono sto je bio
Back to top Go down
MaryAnn

MaryAnn


Posts : 115
Join date : 2013-01-29
Age : 27

The Devil's story(From the beginning till now-parodija) Empty
PostSubject: Re: The Devil's story(From the beginning till now-parodija)   The Devil's story(From the beginning till now-parodija) I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 7:08 pm

(ubacujem se random jer samo preletela preko onoga sto ste pisali i nisam bas u toku)
ali onda se skupila gomila frikova koji su culi mit o Igoru koji je lupao glavom u stenu i pravio ritam. Oni su bili toliko fascinirani tom idejom da su nastavili njegovu tradiciju i privlacili ostale frikove iz svih delova Balkana, pa zatim i sveta. Igor se tako polako vracao na scenu ozivljen njegovim podanicima koji su pojacavali ritam svojim glavama i bilo ih je sve vise i vise. Medju onom drugom sortom bili su nazivani raznim pogrdnim imenima i upirali su krstove u njih ali oni se nisu dali. Uspeli su u svojoj misiji i zaveli velike mase.
Back to top Go down
http://maryann996.tumblr.com/
MaryAnn

MaryAnn


Posts : 115
Join date : 2013-01-29
Age : 27

The Devil's story(From the beginning till now-parodija) Empty
PostSubject: Re: The Devil's story(From the beginning till now-parodija)   The Devil's story(From the beginning till now-parodija) I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 7:08 pm

jedem govna <3
Back to top Go down
http://maryann996.tumblr.com/
Zodiac

Zodiac


Posts : 9
Join date : 2013-02-01
Age : 28
Location : Srbija

The Devil's story(From the beginning till now-parodija) Empty
PostSubject: okej   The Devil's story(From the beginning till now-parodija) I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 8:10 pm

Iza 14 brda u zemlji koja nema svoje ima na vrhu planine pise da je vanzemaljac po imenu koje ne znamo na tom brdu video pticu koja je padala tacno na dno planine koja nije imala vrh, medjutim ja sam skocio iz aviona aktivirao padobran i pao na brdo, posle toga je ptica dosla kod mene onako "mrtva" i pitala me da li sam dobro, sta sam ja odgovorio?
Back to top Go down
Devil
Admin
Devil


Posts : 91
Join date : 2013-01-29
Location : Macedonia

The Devil's story(From the beginning till now-parodija) Empty
PostSubject: Re: The Devil's story(From the beginning till now-parodija)   The Devil's story(From the beginning till now-parodija) I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 9:54 pm

Ti si reko da je trebala da umre i da te ne pita kako si jer zbog nje si se bacio cak iz aviona i sletio na to brdo(ocito pogresno) i da si cak hteo i da skocis za njom da je spasis..a iz neke izvore sam saznao da je to ustvari bila phoenix,je li istina lazare? Razz
Back to top Go down
https://prim.forumotion.com
Zodiac

Zodiac


Posts : 9
Join date : 2013-02-01
Age : 28
Location : Srbija

The Devil's story(From the beginning till now-parodija) Empty
PostSubject: a   The Devil's story(From the beginning till now-parodija) I_icon_minitimeSun Feb 03, 2013 2:37 am

U jednom trenutku da u drugom ne u trecem mozda
Back to top Go down
red john

red john


Posts : 105
Join date : 2013-02-06
Age : 29
Location : zagreb hrvatska

The Devil's story(From the beginning till now-parodija) Empty
PostSubject: Re: The Devil's story(From the beginning till now-parodija)   The Devil's story(From the beginning till now-parodija) I_icon_minitimeSat Feb 09, 2013 5:12 pm

zanimmljivo Cool
Back to top Go down
http://website.com
Sponsored content





The Devil's story(From the beginning till now-parodija) Empty
PostSubject: Re: The Devil's story(From the beginning till now-parodija)   The Devil's story(From the beginning till now-parodija) I_icon_minitime

Back to top Go down
 
The Devil's story(From the beginning till now-parodija)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Punks,Rockers,Metalheads :: Off topic :: Tema za sve i svasta-
Jump to: