Punks,Rockers,Metalheads
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in    

 

 Najpoznate bendove u Makedonija

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Devil
Admin
Devil


Posts : 91
Join date : 2013-01-29
Location : Macedonia

Najpoznate bendove u Makedonija Empty
PostSubject: Najpoznate bendove u Makedonija   Najpoznate bendove u Makedonija I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 7:29 am

Kad je vec Dome nabrojala najpopularne cg bendove,da nabrojim ja nase,makedonske.Jako mi je krivo kad ja znam srpska i hrvatska pa i bosanska rock scena a vi ne znate nijedan mk bend.
1.leb i sol-vjerujem damga svi znate.Najveci mk bend koji nazalost ne postoji(Vlatko Stefanovski poceo solo karijera,ostali produzili,valjda).
2.Nokaut-stavljam ga na drugo mesto jer mi je najomiljen band.Pretezno sviraju balade i unplugget,po tome su prepoznatljivi i besprrkorno radu isto.Mora da im poslusate live koncert,ima ga cel na yt.
3.Area-Mogu ih usporediti sa srpski negative zbog pevacice i vokalne sposobnoste,a i zanrovi..imajunduet sa van gogh.
4.Arhangel-najvise mi je krivo sta ovaj band vise ne postoji.On je jedan od najveci bendova da ako se prodaju majice u mk od neki bend,onda arhangel prodaju najvise.Nemoze tacno u koji zanr da ga svrstam ali je mracan,psihodelicen metal bend sa najbolje tekstove.
5.Mizar-bend u koji nekad je pjevao pevac Arhangela,njegovo visocanstvo Risto Vrtev.Za razliku od Arhangel imaju malo suroviji metal zvuk iako u zadnji album pevaju zajedno sa crkovan hor.Album je predobar.Oni su kao black sabbath u makedonija,ocevi metala.
6.Superhiks-ska punk band sa odlicne pesme.Izdali prije neka godina album koji se jos vrti po radiostanice.
7.Parketi-punk bend,jako dobar.
8.Konkord,Leva Patika-stavljam ove bendove zajedno jer im znam samo po jedna pesma,ali te pesme su evergrine.
9.Beni i non stop-Mozda najbolji hard rock band za svirke.
10.Moral-dok su postojali bili odlicni,nazalost se rasturili i pevac poceo solo karijera pevajuci neke pop-rock pesmice.

Dovoljno je za sada..a bas bi hteo da znam jel znate neki bend koji sam nabrojao geek
Back to top Go down
https://prim.forumotion.com
ImmortallyInsane

ImmortallyInsane


Posts : 20
Join date : 2013-02-09
Age : 33
Location : Beograd

Najpoznate bendove u Makedonija Empty
PostSubject: Re: Najpoznate bendove u Makedonija   Najpoznate bendove u Makedonija I_icon_minitimeMon Mar 18, 2013 2:55 pm

Mizar je odlican stvarno. Leb i Sol,to se podrazumeva. Very Happy Za ove ostale nisam cula,poslusacu ih. Smile
Back to top Go down
http://sahqo-nahkriin.tumblr.com
 
Najpoznate bendove u Makedonija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Reklamiranje bendove
» Prezentacije stranice bendove

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Punks,Rockers,Metalheads :: Punk, rock and metal world :: Rock-
Jump to: