HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in    

Share | 

Welcome people.

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
MaryAnn

PostSubject: Welcome people.   Fri Feb 01, 2013 1:00 pm

Welcome na forum

Predstavite se.
U temi fotografije, za razliku od stranice gde to cine samo admini, clanovi postavljaju fotografije (ako zele naravno).

~Inace, ja sam Marija, iz Krusevca. Imam 16 godina.
Napustila sam iz nekih razloga posao admina na stranici (ne znam da li cu da se vracam)
Ovde cu koristiti funkciju admina samo kad moram, inace cu biti kao obican clan redovna Smile
Nemam bas nesto posebno o sebi da kazem.

Last edited by MaryAnn on Fri Feb 01, 2013 4:54 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://maryann996.tumblr.com/
Devil
Admin

PostSubject: Prestavljanje   Fri Feb 01, 2013 3:26 pm

Welcome

Eto da se i ja prestavim.
Zovem se Igor,glavni admin na stranici i foruma.
Zivim u Makedoniji i imam 20 godina.Studiram informatika i kompjuterska tehnologija.Osim faks zanimavam se amaterski sa popravljanja kompjutere i racuna.Najvece hobi mi je stranica,a nadam se i ovaj forum u buducnost.Stranica odrzavam citavi 3 godina nakon sta sam je nasledio od glavna adminka,Ana,koja je osnivala u dalecna 2009 godina.Podrzavam,trudim se i sirim dobra muzika koja sve manje se slusa na ovi prostora.
Pa to je to u kratkih crtama za mene.Sada ostavljam prostor da se pretstavite i vi Smile

P.s Nemojte da mi zamerate na jezicne,gramaticke greske jer sam makedonac i ne vladam 100% jezik lol!

Last edited by Devil on Wed Feb 06, 2013 12:02 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://prim.forumotion.com
Black Doll

PostSubject: Haaj. :D   Fri Feb 01, 2013 3:46 pm

MaryAnn wrote:
Otvorite temu i predstavite se.
U temi fotografije, za razliku od stranice gde to cine samo admini, clanovi postavljaju fotografije (ako zele naravno).
Zovem se Kristina. Jedan sam od admina na stranici. Very Happy Iz Srbije sam, imam 17 godina i idem u srednju medicinsku školu. Što se tiče mojih aktivnosti, van stranice bavim se crtanjem i pevanjem. Very Happy Na stranici sam od marta 2012 godine i trudim se zajedno sa ostalima da održimo taj duh dobre muzike i da se družimo mi koji smo slični. Toliko. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
SaniTaruM

PostSubject: Re: Welcome people.   Fri Feb 01, 2013 4:02 pm

Zovem se Domenika i admin sam od Oktobra 2012 godine. '95. sam godiste i zivim u Crnoj Gori. Idem u srednju mjesovitu skolu - smjer tehnicar marketinga i trgovine. Takodje se bavim grafickim dizajnom, crtam, fotografisem i ponekad pisem pjesme i price. Najvise slusam heavy i thrash metal, ali volim isto i druge zanrove naravno, nisam ogranicena. Omiljeni bendovi su mi Metallica, Pantera, Placebo, Down, Misfits, Nirvana ...
Toliko o meni, ako vas nesto zanima osjecajte se slobodni da me pitate, a ja cu na to ako je moguce odgovorit Wink
Rock on!

Last edited by SaniTaruM on Wed Feb 20, 2013 10:52 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Unique Artist

PostSubject: Tralala   Fri Feb 01, 2013 4:11 pm

O da li je moguće da sam jedini član stranice koji se reprezentuje...? Očigledno da da. No veze... Došla sam ovde zahvaljujući Igorovom predlogu da pišem ovde, tralala, bla, bla... I posle mučenja sa mejlom i ostalim glupostima, da, uspela sam... Dakle.. Trebala bih da se predstavim? Pa, posle uvertire, može i neka razrada, šta ja znam... Smile Dakle, moje ime je Danijela, uskoro punim 18 godina i... Idem u školu za promašenje ljude... Ili bar tako mislim. Mašinsko-saobraćanja škola, tehni... Ma nije ni bitno. Bavim se pisanjem pesama i mislim da mi je krenulo sa tim ''poslom''. Ondak.. Šta slušam? Slušam ono što mislim da valja, što mi se sviđa i što volim. U te tri grupice spada i: Bon Jovi, Within Temptation, Epica i tako dalje... A da, Iskaz, Marčelo, Elemental ( dap, izrod sam ). Mislim, ne želim da pišem roman o tome šta se meni sviđa i tralala... Very Happy Peace. cheers
Back to top Go down
View user profile
~LittleBlackRose~

PostSubject: Re: Welcome people.   Fri Feb 01, 2013 4:33 pm

Zovem se Katarina, imam 18 godina, ove godine završavam srednju ekonomsku školu. Volim da crtam, fotografišem i dizajniram web-stranice, reklame, nakit, ramove za slike... Ideja da se napravi ovaj forum mi se jako sviđa, nadam se da će se forum održati još dugo i da će imati puno članova Smile
Back to top Go down
View user profile
[dyolo]

PostSubject: [dyolo]   Fri Feb 01, 2013 5:42 pm

Zovem se Milos ... 21 godina
Fejsbuk stranicama se bavim odavno ..
Volim da radim sa njima.
Lud sam kao struja,volim da se druzim
We are all BIG METAL FAMILY \m/
Back to top Go down
View user profile
Budda

PostSubject: Re: Welcome people.   Fri Feb 01, 2013 7:49 pm

Zovem se Srdjan, inace me svi zovu Buda. Imam 18 godina, iz Beograda sam. Igrom slucaja sam postao admin i svideli mi se da se druzim sa ludim adminima pa sam i ostao xD Sviram bubnjeve i akusticnu gitaru, pisem pesme i treniram kosarku. Volim da upoznajem nove ljude i da pijem pivo. Ako vas nesto zanima slobodno pitajte. Smile
Back to top Go down
View user profile
[Dr.Martens]

PostSubject: Re: Welcome people.   Fri Feb 01, 2013 9:37 pm

Zovem se Aleksandar, iz Beograda sam. Imam 27 godina. Admin sam od februara 2012. Slusam punk, stari rock i metal. Volim da se zezam i upoznajem nove ljude. Ako zelite nesto da me pitate ili castite pivo slobodno se javite Smile
Back to top Go down
View user profile
Liliht

PostSubject: Re: Welcome people.   Fri Feb 01, 2013 9:47 pm

Ja sam Milena :3 IZ Bora sam (jako mali grad ali ipak dovoljno velik da imamo zooloski vrt xD)
Sviruckam klavir i volim da pevam :3 Obozavam muziku :3 Volim da upoznajem nove ljude inace sam admin na <3Rock<3 :3 Smile
Back to top Go down
View user profile
Exyufan

PostSubject: Re: Welcome people.   Fri Feb 01, 2013 10:02 pm

Ja sam Amir,iz Bosne sam,tacnije Cazin.Na stranici sam od 19.10.2012,potpisivam se kao Exyufan jer previse volim muziku iz perioda Yuge.Uglavnom slucam domaci rock,ma da cesto u objavama ubacim neke strane pjesme koje mi se sviđaju.Necu vise dosadjivati to je to,haha. Smile

Back to top Go down
View user profile http://www.facebook.com/scorpionpwner
Smradd

PostSubject: Re: Welcome people.   Fri Feb 01, 2013 11:10 pm

Damir iz Hrvatske, Đakovo.
Super vam je ova ideja, treba okupit malo ljudi da se pokrene forum kako spada i onda će biti uživancije Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Zodiac

PostSubject: Zdravo svima.   Sat Feb 02, 2013 11:12 am

Ja sam Ristic, Lazar Ristic 007. Dolazim iz Smederevske Palanke, imam 17(uskoro 18) godina i ucenik sam Gimnazije(informaticki smer). Na stranici sam od Septembra 2012 godine i potpisujem se *Zodiac*. Volim muziku, uglavnom rock, stari metal i naravno exyu. Nemam neki hobi, volim da radim na racunarima ali to je u sklopu skole.
Volim zezanje, druzenje i tako to... Ne znam sta vise pametno da napisem osim " cao" !
Slash: afro
Sunce: sunny
Slon: elephant
lol: lol!
Back to top Go down
View user profile
IRon

PostSubject: Re: Welcome people.   Sat Feb 02, 2013 2:10 pm

Zovem se Naum dolazim Iz MKD verovatno me znate Razz radim sa stranicama odavno sa brata Milosa .. tako da cemo se druziti ... nik mi e IRon Smile
Back to top Go down
View user profile
Devil
Admin

PostSubject: Re: Welcome people.   Sat Feb 02, 2013 2:12 pm

Exyufan wrote:
Ja sam Amir,iz Bosne sam,tacnije Cazin.Na stranici sam od 19.10.2012,potpisivam se kao Exyufan jer previse volim muziku iz perioda Yuge.Uglavnom slucam domaci rock,ma da cesto u objavama ubacim neke strane pjesme koje mi se sviđaju.Necu vise dosadjivati to je to,haha. Smile

A ja oduvek se pitao sta ti znaci taj nick >.<
Back to top Go down
View user profile http://prim.forumotion.com
ToxicValentine

PostSubject: Re: Welcome people.   Sat Feb 02, 2013 6:00 pm

Hello beautiful people. Zovem se Adela i admin sam na stranici pod imenom Toxic Valentine već neko vrijeme, bila sam davno probni admin pod imenom Cherry Bomb cherry , ali odlučili su da sam premlada,pa sam morala da je napustim. But Jack is back. Razz
Živim u Bosni,imam 16 godina. Najdraži bendovi su mi Nirvana i Pink Floyd.
Toliko o meni,mrsko mi je da pišem više xD bye bye!
Back to top Go down
View user profile
RedTitanium

PostSubject: Re: Welcome people.   Sat Feb 02, 2013 6:28 pm

Hey everyone!
Zovem se Klaudija.Iz Srbije sam,tačnije Subotica.Admin sam na stranici Metal in blood. Rock in Heart.Volim da upoznajem nove ljude.Slušam Metal,Punk,Rock.Volim da pevam i pišem tekstove. Ako želite nešto da me pitate slobodno se javite Wink \m/
Back to top Go down
View user profile
Dementia

PostSubject: Re: Welcome people.   Sat Feb 02, 2013 9:30 pm

Bok. Moje ime je Katarina. Iz Hrvatske sam i imam 17 godina. Volim pisati pjesme,fotografirati,crtati i pisati horore. Slušam power metal uglavnom i nešto malo punka i rocka
Pozdrav.

Last edited by Dementia on Thu Mar 21, 2013 9:05 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
Maiden chick

PostSubject: Re: Welcome people.   Sun Feb 03, 2013 7:34 pm

Hej pipl Smile Ja sam Maiden chick, jedna od adminki na stranici Metal in blood. Rock in heart. Smile

Inace, zovem se Raisa, imam 20 godina, zivim u Bosni. Studiram engleski jezik i knjizevnost, volim rock i metal (duuhh xD), neki od najdrazih bendova su mi Avenged Sevenfold, Iron Maiden, Metallica, Judas Priest, Alice in Chains, Disturbed, SOAD, itd itd .. Smile

Toliko od mene za sad Smile
Back to top Go down
View user profile
MistyNemo

PostSubject: Re: Welcome people.   Sun Feb 03, 2013 10:11 pm

Cao ljudi cheers
Zovem se Jelena, imam skoro 20 godina, studiram astronomiju, a slusam punk, rock, metal i blues uglavnom. Ako nesto nekog zanima neka pita Smile
Back to top Go down
View user profile
Piro

PostSubject: Re: Welcome people.   Wed Feb 06, 2013 12:27 pm

Pozdrav , zovem se Filip ali svi me zovu Piro , zivim u Cacku , Srbija . Po ceo dan provodim na photoshop-u (cs6) i jos par nekih programa i pri tome slusam muziku , obicno pustim neki koncert. Slusam sve sto se moze nazvati muzikom , al najvise volim grunge i blues. Omiljeni izvodjaci su mi : Pearl Jam , Nirvana , AiC , Azra , Partibrejkersi , Repetiror , Referenti i Bob Dylan.

Admin sa kanala na youtube "budiroker" koji sam osnovao nov.2011 god. , kanal sluzi za reklamiranje domacih ( sa prostora exyu) bendova i do sada sam prikupio 400 pesama , naravno sve su to novi albumi tj. izdanja.

Sto se tice ljudi ne podnosim egocentricnost ...... tako da ako ima takvih , nemojte mi se obracati.

Pozdrav Smile
Back to top Go down
View user profile https://www.youtube.com/user/budiroker
red john

PostSubject: Re: Welcome people.   Wed Feb 06, 2013 6:22 pm

Ja sam D. resner iz zagreba sam to vam je u hrvatskoj lol!

Volim slusat sve od rocka pa do metala!! Cool

Imam 17 god i u slobodno vrijeme se bavim bicikliranjem i tak to pozdrav i sve pohvale za stranicu! Laughing neda mi se vise predstavljat......... uglavnom to bi bilo to za sad I love you

ps: lijepe su adminke <3
Back to top Go down
View user profile http://website.com
MaryAnn

PostSubject: Re: Welcome people.   Wed Feb 06, 2013 7:38 pm

Ljudi, dobro nam dosli, aktivirajte se malo, meni se dopada ova ideja sa forumom, pa da uspe to, a? Smile
Back to top Go down
View user profile http://maryann996.tumblr.com/
red john

PostSubject: Re: Welcome people.   Wed Feb 06, 2013 9:25 pm

MaryAnn wrote:
Ljudi, dobro nam dosli, aktivirajte se malo, meni se dopada ova ideja sa forumom, pa da uspe to, a? Smile
ja sam se aktivirao ako treba pomoc pitajte Cool
Back to top Go down
Waste666

PostSubject: Re: Welcome people.   Fri Feb 08, 2013 4:13 pm

Zdra'o. Moje ime je Alessandro Cavalera, iz Srbije sam, imam mnogo godina, sviram gitaru (od muzike Thrash i Death Metal kao i medju zanrove tipa black and thrash i tako to) vozio sam skejt nekada davno, sad cu opet. Ozenjen covek, uskoro dobijam dete, tako da odjeb'te od mene sto se toga tice. Imam mnogo uspeha i padova u zivotu, i taj fazon. Toliko o meni.
Back to top Go down
View user profile http://getchapull333.tumblr.com
Tempest

PostSubject: Re: Welcome people.   Mon Feb 11, 2013 7:17 pm

Pozdrav . Zovem se Mirza, iz Bosne sam, imam 17 godina, sviram gitaru, slušam symphonic metal najviše (Nightwish), onda pored Nightwish-a slušam Megadeth, Judas Priest, Iron Maiden, Metallica, Rammstein, itd.
Back to top Go down
View user profile
ImmortallyInsane

PostSubject: Re: Welcome people.   Tue Feb 12, 2013 7:01 pm

Ojsa. Zovem se Anja,imam...khm,malo godina.xD Iz Beograda sam,po ceo dan sam na tumblru zato sto se odvikavam od fejsbuka koji sam ugasila,i tako..svestrana sam sto se muzike tice,ne verujem da bi iko spojio Panteru npr. i Darkwoode nase,al dobro.xD Prvi put sam na forumu,i to zbog Cavalere naseg,i dalje nisam sigurna kako se ovo koristi,ali snaci cu se ja vec. To bi bilo to. Drinking
Back to top Go down
View user profile http://sahqo-nahkriin.tumblr.com
Waste666

PostSubject: Re: Welcome people.   Wed Feb 13, 2013 4:06 pm

ImmortallyInsane wrote:
Ojsa. Zovem se Anja,imam...khm,malo godina.xD Iz Beograda sam,po ceo dan sam na tumblru zato sto se odvikavam od fejsbuka koji sam ugasila,i tako..svestrana sam sto se muzike tice,ne verujem da bi iko spojio Panteru npr. i Darkwoode nase,al dobro.xD Prvi put sam na forumu,i to zbog Cavalere naseg,i dalje nisam sigurna kako se ovo koristi,ali snaci cu se ja vec. To bi bilo to. Drinking

Inace, Anja je cerka vase administratorke MaryAnn i mene. :3
Back to top Go down
View user profile http://getchapull333.tumblr.com
red john

PostSubject: Re: Welcome people.   Wed Feb 13, 2013 4:09 pm

I love you that s so cuteeee!!
Back to top Go down
ImmortallyInsane

PostSubject: Re: Welcome people.   Thu Feb 14, 2013 1:12 pm

Hell yeah Very Happy I love you
Back to top Go down